فدک - زبان فارسی - نمونه نامه اداری تقدیر و تشکر
آخرین تغییرات : 2018-04-22تعداد بازدید : 195485

نمونه نامه اداری تقدیر و تشکر


 1. معلم و استاد گرامی
 2. همکاری‎های صمیمانه
 3. همکاری و مساعدت‎
 4. حسن همکاری
 5. ابراز تسلیت
 6. دلسوزی، تلاش و کوشش
 7.  سعه‎ی صدر
 8.  هو الودود
 9. تقدیر برای جواب  نامه‎ی درخواستی
 10. تشکر از نمره ارزش یابی سالانه
 11. نامه پاسخ به پیام تبریک انتصاب
 12. نامه تشکر

معلم و استاد گرامی

جناب آقای / سرکار خانم  .......

با سـلام و تقدیم احترام   

دلسوزی، تلاش و کوشش بی نظیر حضرتعالی در تعلیم و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانش آموزان / جویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم و  دانش و درک شرایط دانش آموزان / جویان، حقیقتاً قابل ستایش است .
اینجانب بر خود وظیفه میدانم بعنوان ولی دانش آموز ...../  یا  در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات ارزشمند شما استاد/ معلم گرانقدر تقدیر و تشکر نمایم.

از خداوند متعال سلامتی، موفقیت و شادمانی  را برایتان مسئلت دارم.

همکاری‎های صمیمانه

برادر ارجمند جناب آقای...
شهردار محترم...

احتراما بر خود لازم میدانم از همکاری‎های صمیمانه حضرتعالی در خصوص احداث زمین‎های ورزشی ساحلی که توسط آن شهرداری محترم اجرا گردیده تشکر و قدردانی نمایم. موفقیت جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

رییس تربیت بدنی شهرستان....

همکاری و مساعدت‎

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای....
شهردار محترم منطقه...
موضوع :تشکر و قدر دانی

سلام علیکم

با احترام ضمن ارزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای جنابعالی و همکاران محترمتان بدینوسیله از همکاری و مساعدت‎های شما عزیز بزرگوار با این نهاد مقدس جهت پیگیری برنامه‎های طرح اکرام ایتام و جذب حامی در آن مجموعه و باعث خوشحالی این عزیزان و و خشنودی خداوند متعال گردیده است کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورده و سلامتی شما و خانواده گرامیتان را از خداوندمتعال مسئلت می‌نمایم.

حسن همکاری

  به نام خدا
 نامه اداری داخلی-تشکر و قدردانی (اداری)
دفتر ریاست
همکار ارجمند جناب آقای دکتر
سلام علیکم
     بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی طی دوره چهار ساله عضویت در هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان تهران اعلام نموده.برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.
دکتر ............رئیس کل

ابراز تسلیت

بسمه تعالی
 من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

تقدیر و تشکر برای ابراز تسلیت بدینوسیله از کلیه همکاران و دوستان عزیزم که از بدو اعلام فوت ........( ................ ) در مراسم تشییع جنازه - تدفین و مراسم ختم وی باعث تسلی و تسکین قلب مان گردیدند تشکر و قدردانی می‏نمایم . از کلیه کسانی که از طریق تلفن، ارسال پیام کوتاه، رایانامه، نصب پلاکارد و شرکت در مراسم ختم با خانواده اینجانب ابراز همدردی نمودند تشکر و قدردانی می‌گردد .

     همچنین از ................، .................   به جهت حضور در مراسم سوم و کلیه دوستان و آشنایان که در   مراسم حضور  بهم رسانیده اند،  صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم بتوانیم در شادیها و امور خیر آنان جبران نماییم .

با تقدیم احترام

به نام خدا
دفتر ریاست
همکار ارجمند جناب آقای دکتر...............
با سلام
   بدین وسیله مراتب قدر دانی و سپاس سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران را از حسن همکاری، خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی طی دوره چهار ساله عضویت در هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان تهران اعلام نموده، برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.

دکتر......رئیس کل

دلسوزی، تلاش و کوشش

استاد گرامی جناب آقای

 با ســــــــــــــلام

           دلسوزی، تلاش و کوشش حضرتعالی در تعلیم و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم و  دانش و درک شرایط دانشجویان حقیقتاً قابل ستایش است .اینجانب بر خود وظیفه میدانم در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات ارزشمند شما استاد گرانقدر تقدیر و تشکر نمایم.

از خداوند متعال برایتان سلامتی، موفقیت و همواره یاد دادن را مسئلت دارم.

دانش آموز دیروز، امروز و فردا
ارادتمند شما ..........

 سعه‎ی صدر

از مژده‎ی حبیب دلم شاد و خرم است                         وز نسخه‎ی طبیب تنم ایمن از بلاست

سرکار خانم دکتر/جناب اقای دکتر............................

از اینکه با سعه‎ی صدر، حس نوع دوستی و حسن خلق و به پشتوانه‎ی دانش روز با همت، حمیت و تلاش جدی و با توجه به شرایط بسیار سخت و صعب همسرم در دوران بارداری؛ با ظرافت و دقت نظر نسبت به مراقبت همسرم در دوران بارداری از ابتدا تا انتها جهت سالم به دنیا آوردن نورچشم و فرزند دلبندم در نهایت فرهیختگی و هوشمندی اهتمام ورزیدید، در کمال ادب و ارادت این لوح تقدیر تقدیم محضر طبیبانه و ماهرانه‎ی شما می‌گردد.

از طبیب عشق برای آن طبیب مهر، صحت، سلامت، سعادت و سیادت مسالت دارد.

دلت شاد و لبت  خندان   بماند            برایت   عمر جاویدان  بماند

خدا را می‌دهم سوگند بر عشق           هر آن خواهی برایت آن بماند

تنت سالم، سرایت سبز باشد               برایت  زندگی  آسان  بماند

ارادتمند شما...................

 هو الودود

چنان پر شد فضای سینه از دوست                              که فکر خویش گم شد از ضمیرم

به نام او که فرمان‎ها روان و حال‎ها بر نظام، از نام اوست. بس قفل‎ها که به این نام از دل‎ها برداشته، بس رقم‎های محبت که به این نام در سینه‎ها نگاشته، بس بیگانگان که به وی آشنا گشته، بس غافلان که به وی هشیار شده، بس مشتاقان که به این نام دوست را یافته است.

گفت از دوست چه دیدی که چنین مسروری؟                       گفتم از دوست همین بس که زما یاد کند

دوست و همکار باوفایم

تقدیر برای جواب  نامه‎ی درخواستی

واعلموا ان الله سمیع علیم            244 بقره

بدانید این را به کار شما              سمیع و علیم است یکتا خدا

حضور مهر ظهور جناب آقای .....................................

بسمه تعالی
 جناب آقای اباذری
مدیریت محترم دبیرستان نمونه دولتی شهید همت شهرضا بدینوسیله اینجانب انتخاب شایسته جنابعالی را به سمت مدیریت دبیرستان نمونه دولتی شهید همت شهرضا تبریک عرض نموده وآرزومندم در سایه تجارب ارزشمند جنابعالی دراین سمت شاهد موفقیت و پیشرفت این دبیرستان باشیم.
 با آرزوی توفیق دانش آموز شما 

تشکر از نمره ارزش یابی سالانه

با سلام و احترام فراون

بدین وسیله اینجانب مراتب تقدیر و تشکر خود را از حسن نظر و لطف حضرتعالی در اعلام نمره ارزشیابی سالیانه خود بحضورتان تقدیم می‌نمایم.

امیدوارم همواره در تمامی مراحل زندگیتان موفق و موید باشید

با سپاس 

نامه پاسخ به پیام تبریک انتصاب

حضور جناب آقای شیر فرهاد و داوونه

از این که عنایات حضرت کامل، لطف بندگان شامل و توفیق خدمت حاصل است خدای را سپاسگزارم.

از این که با کرامت طبع بی بدیل و لطف و احسان بی نظیر، مراتب مودت و محبت و پاچه خواری فجیع خود را با ارسال پیام تبریک  نسبت به انتصاب اینجانب صمیمانه بیان داشتید به رسم ادب و ارادت متقابل، تشکر می‌نمایم.

به امید به اینکه در پرتو عنایت خاصه حضرت حق، اهداف متعالی شرکت با همفکری، همسویی،  تعامل، تفاهم و تبادل آرا و نظرات و تجربیات سازنده و ارزنده محقق گردد.

به امید موفقیت هرچه افزونتر جنابعالی در تمام عرصه‎های زندگی

با تشکر و سپاس

به دعا آمده ام هم به دعا دست بر آر

که وفا با تو قرین باد و خدا یاور ما

نامه تشکر

‹‹به حکم لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ››

بر خود وظیفه می‌دانم مراتب سپاس و قدرشناسی خویش وخانواده معزا را از کلیه سروران عزیز  که در غم درگذشت ....  اینجانب به هر طریق ممکن ( حضور خود درمراسم خاکسپاری، ترحیم  و یادبود آن مرحوم، حضور در دفتر کار اینجانب، نثار تاج گل، نصب بنر، ارسال متن تسلیت ؛ ارسال پیامک ... )  ابراز همدردی نموده و اینجانب را در تحمل رنج فقدان ... مهربانم یاری نمودند اعلام نمایم .

چنانچه به علت تألمات روحی، امکان تشکر و سپاس حضوری از همه بزرگواران میسر نشده است پوزش طلبیده، و از درگاه ایزد منان و یگانه هستی بخش، برای شما دوستان و همکاران عزیز و  همراهان خوب و دلسوز، آرزوی سلامت، سعادت و اجر عظیم الهی دارم .

بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس سازمان ....... را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی اعلام نموده.برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.


   

2000-2016 CMS Fadak. ||| Version : 4.2-b1 ||| This page was produced in : 0.001 Seconds